Hakkımızda

Zenginler Ticaret, 1997 yılında kurulmuş bir şirkettir. Şirketimiz, inşaat, hafriyat, rent a car ve diğer hizmetleri sunmaktadır. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyor olmamız, tecrübemizi ve bilgi birikimimizi arttırmıştır.
Şirketimiz, inşaat hizmetleri konusunda uzman bir ekip ile çalışmaktadır. Yeni inşaat, genişletme, onarım ve bakım gibi hizmetleri sunmaktayız. Özel projelere özel çözümler sunarız. Proje yönetimi, maliyet takibi ve kalite kontrolü gibi hizmetleri de veririz.
Hafriyat hizmetleri konusunda da uzman bir ekip ile çalışmaktayız. Betonarme veya demirbeton yapıların yıkımı sırasında kullanılan hafriyat döküm yöntemini uygularız. Böylece yapının yıkılması kontrollü ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.
Rent a car hizmetleri konusunda da güncel ve kaliteli araçlarımızla sizlere konforlu ve güvenli bir seyahat imkanı sunuyoruz. Uzun veya kısa süreli kiralama seçenekleri sunuyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.
Alt yapı çalışmaları konusunda da su tesisatı, kanalizasyon, enerji, telekomunikasyon ve ulaşım alt yapısı gibi hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, planlama, proje yönetimi, maliyet takibi ve kalite kontrolü gibi hizmetleri de veriyoruz.
Yol & tünel çalışmaları konusunda da karayolları, metro ve tünel inşaatı alanlarında uzmanlaşmış bir firmayız. Güvenli, hızlı ve kaliteli hizmetler sunuyoruz. Ayrıca son teknoloji ve ekipmanları kullanarak projelerinizi en etkili ve verimli şekilde gerçekleştiriyoruz.
Şirketimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutar. En iyi hizmeti sunmak için uzman ekip, son teknoloji ve en güncel ekipmanları kullanıyoruz. Böylece projelerinizde profesyonel çözümler sunuyoruz.